Σήμερα είναι: Τετάρτη, 18 Οκτωβρίου 2017
greek english turkish
ΙΚΤΕΟ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΙΠΛΑ TRAVEL BOX

Αθλητικά νέα

Ολοκληρώθηκε ο 2ος αγώνας δρόμου Τυχερού "Τρέχουμε για τη ζωή".

Ολοκληρώθηκε ο 2ος αγώνας δρόμου Τυχερού "Τρέχουμε για τη ζωή".

27-08-2015

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία ο 2ος αγώνας δρόμου Τυχερού Έβρου 10 χλμ "Τρέχουμε για τη ζωή", που διοργανώθηκε από τον αθλητικό όμιλο Τυχερού στα πλαίσια των εορταστικών εκδηλώσεων του χωριού. Μαζί τους ήταν για άλλη μια χρονιά ο σύλλογος Α.Μ.Ε.Α Σουφλίου “νήμα ζωής”.

Αναλυτικά οι αθλητές σύμφωνα με την σειρά τερματισμού τους: 

                           
1
Αποτελέσματα 2ου αγώνα δρόμου Τυχερού Έβρου 10 χλμ (23/08/2015)
                                                 
2
                                                   
3
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ή ΠΟΛΗ                                        
4
1 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 62 38,13 1 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ                                        
5
2 ΒΟΥΛΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 21 39,39 2 ΣΟΥΦΛΙ                                        
6
3 ΓΚΑΤΖΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 31 40,12 3 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ                                        
7
4 OSEPASVILI GIORGOS 34 40,54 4 ΚΟΜΟΤΗΝΗ                                        
8
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 74 40,59 5 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ                                        
9
6 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 6 40,59 6 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ                                        
10
7 ΓΙΟΦΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 101 41,11 7 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ                                        
11
8 ΚΟΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 41,34 8 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ                                        
12
9 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 59 42,37 9 ΟΚΑΚ ΚΑΒΑΛΑ                                        
13
10 ΚΟΤΣΑΡΙΑΝ ΝΟΡΙΚ 95 43,19 10 ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ                                        
14
11 ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 16 43,20 11 ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM                                        
15
12 ΜΑΝΟΥΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 39 43,22 12 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ RUNNING TEAM                                        
16
13 OCAKOGLU ORCUN 42 43,23 13 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ                                        
17
14 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 88 43,53 14 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ – ΚΟΜΟΤΗΝΗ                                        
18
15 ΛΑΣΚΑΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 58 43,55 15 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ                                        
19
16 ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 73 43,56 16 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ                                        
20
17 ΜΙΤΣΙΒΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   44,40 17 ΞΑΝΘΗ RUNNERS                                        
21
18 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΗΣ 3 44,41 18 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ                                        
22
19 ΠΑΛΑΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 78 44,42 19 ΤΥΧΕΡΟ                                        
23
20 ΦΥΛΛΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   44,43 20 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ                                        
24
21 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 24 44,44 21 ΞΑΝΘΗ RUNNERS                                        
25
22 ΧΑΤΖΗΠΕΜΟΥ ΚΩΣΤΑΣ   44,50 22 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ – ΤΥΧΕΡΟ                                        
26
23 BAKIR CUNEYT 40 45,20 23 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ                                        
27
24 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 43 45,35 24 ΚΑΒΑΛΑ                                        
28
25 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑ ΜΑΡΘΑ 77 46,41 1 ΞΑΝΘΗ                                        
29
26 ΣΠΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ 83 47,01 25 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ                                        
30
27 ΚΕΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 23 47,13 26 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ                                        
31
28 ΚΕΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 22 47,13 27 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ                                        
32
29 ΜΠΑΚΑΤΣΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 63 47,23 28 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ                                        
33
30 ΛΕΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2 47,28 29 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ                                        
34
31 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ. 98 47,32 30                                          
35
32 ΚΟΥΦΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 9 47,33 31 ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM                                        
36
33 ΒΕΖΑΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 10 47,33 32 ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM                                        
37
34 ΣΤΑΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 54 48,00 33 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ                                        
38
35 ΤΡΑΒΑΣΑΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 82 49,13 34 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ                                        
39
36 ΤΡΑΒΑΣΑΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 81 49,13 35 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ                                        
40
37 XAZEM TARNTOS   49,14 36 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ – ΞΑΝΘΗ                                        
41
38 ΤΣΕΛΕΤΗΣ ΔΗΜΟΣ 49 49,50 37 ΤΥΧΕΡΟ                                        
42
39 ΛΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25 49,52 38 ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM                                        
43
40 ΜΥΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 96 49,54 39 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ                                        
44
41 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΛΗΤΩ 65 49,59 2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ                                        
45
42 ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΝΝΑ 5 50,23 3 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ – ΚΟΜΟΤΗΝΗ                                        
46
43 ΤΟΥΡΝΑΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 92 50,33 40 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ                                        
47
44 ΚΑΛΟΥΖΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 55 50,43 41 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ                                        
48
45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 56 50,48 42 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ                                        
49
46 ΓΚΑΠΙΤΣΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 103 50,49 43 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ                                        
50
47 ΤΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΥΛΑΧΤΟΣ 105 50,51 44 ΤΥΧΕΡΟ                                        
51
48 ΣΤΑΘΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 99 51,01 4                                          
52
49 ΚΟΛΓΙΩΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 72 51,06 45 ΤΥΧΕΡΟ                                        
53
50 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 87 51,13 46 ΚΟΜΟΤΗΝΗ                                        
54
51 ΜΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 85 51,16 47                                          
55
52 ΤΣΙΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 51,26 48 ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ                                        
56
53 ΡΑΪΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 94 51,26 49 ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ                                        
57
54 ΜΠΡΟΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ 29 51,27 50 ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM – ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ                                        
58
55 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 51 52,06 51 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ                                        
59
56 ΚΟΜΙΤΗΣ ΔΟΞΑΚΗΣ 100 52,16 52 ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM                                        
60
57 ΓΙΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 67 52,21 53 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ – ΚΟΜΟΤΗΝΗ                                        
61
58 ΓΚΕΒΡΕΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 107 52,23 54                                          
62
59 CURAN ERDAL MAHIR 41 52,33 55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ                                        
63
60 ΞΗΡΟΜΕΡΑΣΙΟΣ ΒΑΙΟΣ 30 52,48 56 ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ                                        
64
61 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 84 52,49 5 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ                                        
65
62 ΚΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 11 52,50 57 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ                                        
66
63 ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 61 52,55 58 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ                                        
67
64 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΡΙΣΤΕΑ 7 52,56 6 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ                                        
68
65 ΡΟΥΦΟΣ 90 53,00 59 ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM                                        
69
66 ΛΙΤΣΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 30 53,30 60 ΤΥΧΕΡΟ                                        
70
67 ΜΑΚΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 97 53,40 61 ΤΥΧΕΡΟ                                        
71
68 ΦΩΤΙΑΔΗΣ 35 54,05 62 ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗ                                        
72
69 ΔΕΜΙΡΑΚΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 50 55,00 63 ΤΥΧΕΡΟ                                        
73
70 ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 36 56,00 64 ΤΥΧΕΡΟ                                        
74
71 ΜΥΛΩΝΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 52 56,01 65 ΤΥΧΕΡΟ                                        
75
72 ΧΑΤΖΗΠΕΜΟΥ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 33 56,03 66 ΤΥΧΕΡΟ                                        
76
73 ΗΛΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 106 56,30 67                                          
77
74 ΜΟΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 47 56,59 68 ΤΥΧΕΡΟ                                        
78
75 ΜΠΙΛΙΟΣ ΔΗΜΟΣ 104 57,10 69                                          
79
76 ΔΑΛΑΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 45 58,00 70 ΤΥΧΕΡΟ                                        
80
77 ΜΟΥΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8 58,20 71 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ                                        
81
78 ΚΑΜΠΑΤΑΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4 58,45 72 ΤΥΧΕΡΟ                                        
82
79 ΒΟΥΡΔΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13 58,46 73 ΤΥΧΕΡΟ                                        
83
80 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18 59,33 74 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ                                        
84
81 ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 89 60,00 75                                          
85
82 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 91 61,50 76 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ                                        
86
83 ΠΑΡΑΛΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 86 62,00 77 ΝΗΜΑ ΖΩΗΣ – ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ                                        
87
84 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΘΕΑΝΩ   63,30 7 ΤΥΧΕΡΟ                                        
88
85 ΚΥΜΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 79 63,36 78 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ                                        
89
86 ΜΑΤΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 80 63,45 8 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ                                        
90
87 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 44 65,00 79 ΤΥΧΕΡΟ                                        
91
88 ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17 66,20 80 ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM                                        
92
89 ΔΕΡΕΚΕΝΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ   66,59 81 ΤΥΧΕΡΟ                                        
93
90 HERTA SORANA 37 67,00 9 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ                                        
94
91 ΓΙΑΧΟΥΣΤΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 76 67,01 82 ΞΑΝΘΗ                                        
95
92 ΖΑΓΓΙΛΗ ΚΡΙΣΤΙ 88 67,10 10 ΤΥΧΕΡΟ                                        
96
93 ΓΡΟΖΟΣ ΗΛΙΑΣ   67,10 83                                          
97
94 ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 19 67,19 84 ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM                                        
98
95 ΔΕΜΙΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 75 68,01 11 ΤΥΧΕΡΟ                                        
99
96 ΜΥΛΩΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 68 68,10 85 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ                                        
100
97 DIANA BATRAKA 69 68,22 12 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ                                        
 
 
 
 
 
 
 
 
Φύλλο1
 
Φύλλο2
 
Φύλλο3