Σήμερα είναι: Παρασκευή, 23 Αυγούστου 2019
greek english turkish
AL FARO TIMI MIKRO ΙΚΤΕΟ

Αθλητικά νέα

1 χρυσό & 2 χάλκινα στο 2ο προκριματικό πρωτάθλημα της Ε.ΤΑ.Β.Ε για τους αθλητές του ΑΣΓ TAEKWONDO Φερών

23-04-2019

Ο ΑΣΓ TAEKWONDO Φερών συμμετείχε με 5 αθλητές στον 2ο προκριματικό πρωτάθλημα της Ένωσης Ταεκβοντό Βορείου Ελλάδος (Ε.ΤΑ.Β.Ε.) που διεξήχθη το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε στο Ωραιόκαστρο Θεσσαλονίκης.

Από αυτούς 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο πήρε ο Βαγγέλης Κουγιουμτζής για δεύτερη φορά μετά το πανελλήνιο χρυσό μετάλλιο στο κύπελλο "Γιώργος Βόλαρης", χάλκινο μετάλλιο και 3η θέση κατέλαβε ο Στέφανος Λούκαρης ένα νέο ανερχόμενο ταλέντο και 3η θέση και το χαλκινο μετάλλιο σε άλλη κατηγορία κατέλαβε ο Κουγιουμτζής Κωσταντίνος.

Το ΔΣ του συλλόγου TAEKWONDO ΦΕΡΩΝ συγχαίρει τους αθλητές για την επιτυχία τους αυτή.